Kapanıyoruz ama Kapatmıyoruz! – CPO TURKİYE

Kapanıyoruz ama Kapatmıyoruz!

CPO Türkiye için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 24-26 Haziran 2021 tarihleri arasında Exponext by Ekspoturk Online Platformunda gerçekleşecek CPO Türkiye, tüm satınalma ve tedarik yöneticilerini fiziki ve online modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak.

Yarı kapandık, tam kapanmadık… Ha kapanıyoruz ha kapandık, derken…

Pandeminin yarattığı olumsuz etkiler ekonomide tedirginlik yaratırken iş dünyasında kısmen de olsa ne olacak paniğini görmemek mümkün değil. Bizler evlerimizden çalışmaya devam ediyoruz. Kapandık ama kapatmadık!

Hazır CPO Türkiye demişken…

Satış ve operasyondan stratejik planlamaya, talep ve sipariş yönetiminden üretime, stok ve depo yönetiminden lojistik sürecine kadar tedarik zincirini düzenleyen yenilikçi satınalma ve tedarik uygulamaları CPO Türkiye’de masaya yatırılacak. KOBİ’ler ve satınalma üzerine vaka bazlı toplantılarının yanı sıra A’dan Z’ye satınalma yönetimi ve uygulamaları, hedef odaklı etkin satınalma, risk yönetimi, maksimum tedarikçi performansı ve yüksek kazanım için satınalma stratejileri gibi konuların da ele alınacağı CPO Türkiye’de aynı zamanda firmalar yeni nesil dijital fuar alanında markalarını konumlandırabilecek ve B2B görüşmeler yapabilecek.

Türkiye’nin lokomotif firmalarının CEO ve CPO yöneticilerini bir araya getiren CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi’nin ikincisi 24-26 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. TOBB işbirliği ve desteği ile daha da güçlenen CPO Türkiye, tüm satınalma ve tedarik yöneticilerini fiziki ve online modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak.

24-26 Haziran tarihleri arasında biz olmamaz gereken yerde… CPO Türkiye’de… İşimizin başında hazır ve nazır olacağız. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

İlgili Yazılar

CPO Kariyer Hikayeleri

Sektör duayenlerinin tecrübelerini aktardığı kariyer hikayeleri bu mesleğe gönül vermiş her meslektaşımız için ilham kaynağı olacak, farklı bir vizyon kazandıracaktır. CPO Türkiye, satınalma ve tedarik

Devamını oku »

Global CPO Olmak

Dinamik satın alma planlarına yönelmek ve doğru üretim planını yapmak nasıl mümkün olur? Stok kontrolü neder önemli? Gereksiz stokların finansal karşılığı ne? Stok fazlası kriz

Devamını oku »

Dijital Dönüşüm ve Getiri Analizi

işletmelerin süreçlerinde, iş modellerinde, müşteri ilişkilerinde ve tüm örgütsel işleyiş ve yapılarında yıkıcı değişikliklere yol açan dijital dönüşüm süreci büyük oranda başarı gösterdiğinde işletmelere yüksek

Devamını oku »
Shopping Basket
X
X