Vulputate fringilla in gravida hendrerit quis sed ultrices. Risus in vestibulum turpis velit. Varius id consequat consectetur odio elementum elit enim elit. Eget donec vitae bibendum pulvinar. Suscipit massa fermentum.

Kim Granger

Geçmişteki Sponsorlarımız

NEDEN TÜSMOD ?

TÜSMOD ‘Satınalma ve Tedarik Yönetimi Üst Meslek Örgütü’ hedefi ile çıktığı yolda tüm Tedarik Yöneticileri, Satınalmacılar ve mesleğe değer katan kurum ve kuruluşlar, meslek mensupları ve üyelerimizle birlikte hareket ederek, güçlü bir örgütlenme stratejisiyle etkinlik, eğitim ve iletişim faaliyetlerini yürütmektedir.

Why you should choose me?

Posuere viverra felis cursus porta. Lacus, egestas elit sed faucibus id nisl scelerisque.
In lacus eu vestibulum pretium blandit facilisis elit dictum nec sollicitudin. Cras lectus magnis
Montes mattis donec pellentes imperdiet integer. Litora nullam Hac volutpat egestas duis.

Değerli Meslektaşlarımız;

Satınalma ve tedarik zinciri yönetimi alanında mesleki standartların geliştirilmesi, meslektaşlarımızın güçlendirilmesi ve yeni mesleki unvanların tanımlanması gibi konuların yanı sıra tedarikçi portföyünün geliştirilmesi, milli ve yerli üreticilerin desteklenmesi ve daha rekabetçi bir Türkiye hedefleriyle 2020 ve 2021 yıllarında yaptığımız hibrit ve dijital etkinliklerle bu alanda Türkiye’de pek çok yeniliğe şahit olmuştuk.

İlk ikisi beklentilerin üzerinde bir başarıyla tamamlanan CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi’nin üçüncüsünü 10-11 Mart 2023 tarihleri arasında daha zengin ve ilgi çekici içeriklerle ve daha fazla katılımla tekrar yapacak olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Deneyimli satınalmacılarla bu meslekte yeni ve genç meslektaşlarımızı aynı platformda buluşturan CPO Türkiye’nin başlıca çıktısı yeni teknoloji ve trendlerin tanıtılması ile bilgi ve deneyim paylaşımları olacaktır.

Tüm bunlarla birlikte satınalma ve tedarik zinciri yönetimiyle ilgili sektörel çalıştaylarla tedarik yönetiminin tüm taraflarını aynı masa etrafında bir araya getirerek meslektaşlarımız, tedarikçilerimiz ve temsil ettiğimiz kurumların yararına ortak tutum geliştirmeyi de TÜSMOD olarak önemli buluyoruz.

10-11 Mart 2023 tarihleri arasında WoW İstanbul Hotel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek CPO Türkiye’23 etkinliğimizde önemli tedarikçi ve markalarımızı da aramızda görmeyi arzu ediyoruz.

Saygılarımızla;

Gürkan Hüryılmaz

TUSMOD Yönetim Kurulu Başkanı

Temalar

DİJİTAL SATINALMA YÖNETİMİ
SÜRDÜRÜLEBİLİR RİSK YÖNETİMİ
İNOVATİF TEDARİKÇİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ
GLOBAL YETENEK YÖNETİMİ