CPO Türkiye, satınalma ve tedarik yöneticilerini dopdolu bir programla biraraya getirecek – CPO TURKİYE

CPO Türkiye, satınalma ve tedarik yöneticilerini dopdolu bir programla biraraya getirecek

CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak.
Dopdolu bir programla satınalma ve tedarik yöneticilerini biraraya getirmeye hazırlanan CPO Türkiye’de Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş “Tedarik Zinciri Yönetiminde Finansal Enstrümanlar” konusu ile Keynote konuşmacı olarak yer alacak.
“Sürdürülebilir Ekonomik Gelişimde Yerli ve Milli Olmanın Önemi” temasının işleneceği etkinlikte sürdürülebilir risk yönetimi, global yetenek yönetimi, inovatif tedarikçi ilişkileri yönetimi ile CEO-CPO ilişkilerinde vizyon gibi satınalma ve tedarik yöneticileri için önemli konular gündeme alınacak.
ASELSAN Tedarik Direktörü Ali Rıza Kılıç, Borçelik Satınalma Müdürü Emrah Susuzlu ve SabancıDx, Pratis Dijital Satın Alma Platformu Pratis Ürün Müdürü Emre Ergenç, TÜPRAŞ Satınalma Direktörü Murat Yılmaz, Abdi İbrahim Satınalma Direktörü Ufuk Güler, Dyson Ülke Müdürü Ahmet Adıgüzel, TOFAŞ Ar-Ge, Planlama ve Satınalma Müdürü Akın Ergür, Ford Satınalma Müdürü Cem Sancak gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı Zirve, Binin üzerinde izleyici ve 10 binlerce etkileşim hedefi ile 580 Milyar TL’lik bir satınalma gücünü bir araya getirecek.
İstanbul Ticaret Odası’nın işbirliği ve organizasyonuyla, TÜSMOD ve EKSPOTURK’ün işbirliğiyle gerçekleşecek Zirveyi THY, ASELSAN, TÜPRAŞ, TOFAŞ gibi kuruluşlardan CEO ve CPO seviyesinde üst düzey yöneticilerin yanı sıra yurt içi ve dışından satınalmacılar, binlerce KOBİ, yan sanayi, hizmet sektörü ve tedarikçinin izlemesi hedefleniyor.

2020 Program

 

İlgili Yazılar

CPO Kariyer Hikayeleri

Sektör duayenlerinin tecrübelerini aktardığı kariyer hikayeleri bu mesleğe gönül vermiş her meslektaşımız için ilham kaynağı olacak, farklı bir vizyon kazandıracaktır. CPO Türkiye, satınalma ve tedarik

Devamını oku »

Global CPO Olmak

Dinamik satın alma planlarına yönelmek ve doğru üretim planını yapmak nasıl mümkün olur? Stok kontrolü neder önemli? Gereksiz stokların finansal karşılığı ne? Stok fazlası kriz

Devamını oku »

Dijital Dönüşüm ve Getiri Analizi

işletmelerin süreçlerinde, iş modellerinde, müşteri ilişkilerinde ve tüm örgütsel işleyiş ve yapılarında yıkıcı değişikliklere yol açan dijital dönüşüm süreci büyük oranda başarı gösterdiğinde işletmelere yüksek

Devamını oku »
Shopping Basket
X
X