Değerli Meslektaşlarımız,

Satınalma ve tedarik zinciri yönetimi alanında mesleki standartların geliştirilmesi, meslektaşlarımızın güçlendirilmesi ve yeni mesleki unvanların tanımlanması gibi konuların yanı sıra tedarikçi portföyünün geliştirilmesi, milli ve yerli üreticilerin desteklenmesi ve daha rekabetçi bir Türkiye hedefleriyle 2020 ve 2021 yıllarında yaptığımız hibrit ve dijital etkinliklerle bu alanda Türkiye’de pek çok yeniliğe şahit olmuştuk.

İlk ikisi beklentilerin üzerinde bir başarıyla tamamlanan CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi’nin üçüncüsünü 17-18 Mart 2023 tarihleri arasında daha zengin ve ilgi çekici içeriklerle ve daha fazla katılımla tekrar yapacak olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Deneyimli satınalmacılarla bu meslekte yeni ve genç meslektaşlarımızı aynı platformda buluşturan CPO Türkiye'nin başlıca çıktısı yeni teknoloji ve trendlerin tanıtılması ile bilgi ve deneyim paylaşımları olacaktır.

Tüm bunlarla birlikte satınalma ve tedarik zinciri yönetimiyle ilgili sektörel çalıştaylarla tedarik yönetiminin tüm taraflarını aynı masa etrafında bir araya getirerek meslektaşlarımız, tedarikçilerimiz ve temsil ettiğimiz kurumların yararına ortak tutum geliştirmeyi de önemli buluyoruz.

17-18 Mart 2023 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek CPO Türkiye’23 etkinliğimizde önemli tedarikçi ve markalarımızı da aramızda görmeyi arzu ediyoruz.

Saygılarımızla,

Gürkan Hüryılmaz
TUSMOD Yönetim Kurulu Başkanı
Saygılarımızla,

B. Kemal Şahin
CPO Türkiye Direktörü
Ekspotürk Genel Müdürü

Etkinlik Künyesi

CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi ve Fuarı

Tarih

17-18 Mart 2023

Mekan

 İstanbul